ERENLER MAHALLESİ MUHTARI İSYAN ETTİ | İskilip Gazetesi | İskilip'in En Kapsamlı Gazetesi | Avc
ERENLER MAHALLESİ MUHTARI İSYAN ETTİ
HABERLER

ERENLER MAHALLESİ MUHTARI İSYAN ETTİ

İskilip Erenler Mahallesi Muhtarı Murat Sak,  çocuk parklarını ahır gibi kullananlar için “artık yeter” dedi. İskilip’e güzel hizmetler etme noktasında bir ilki başararak mahallesinde, daha önceki dönem yapılan, çocuk parklarını pisletenler ve zarar verenler için çalışmalar başlatıp pislenen yerleri temizletti. İskilip Belediyesi İtfaiye Amirliği tarafından temizlenen çocuk parkları eski haline nazaran daha temiz oldu.    İskilip Erenler Mahallesi Muhtarı Murat Sak, çocuk parklarının yetişkin kişiler tarafından amacına uygun olmayacak şekilde kullanıp birde bunun üzerine bütün çöplerini yerlere atarak çocuk parklarını adeta ahıra çevirenlere isyan etti.

İskilip’e güzel hizmetler etme noktasında bir ilki başararak mahallesinde, daha önceki dönem yapılan, çocuk parklarını pisletenler ve zarar verenler için çalışmalar başlatıp pislenen yerleri temizletti. İskilip Belediyesi İtfaiye Amirliği tarafından temizlenen çocuk parkları eski haline nazaran daha temiz ve hijyenik oldu.

Erenler Mahallesi Muhtarı Murat Sak ; “Mahalleme daha güzel hizmet etme gayretiyle mahallemizde ki çocuklarımız için yaptırdığımız çocuk parkları kimliği belirsiz kişiler tarafından pisletilmiş, zarar verilmiş, insanların kullanamayacağı bir şekilde atıl vaziyette bırakılmış.  Bunu gezerken görüp İskilip Belediye Başkanım Ali Sülük Bey’e söyledik ve oda hemen İskilip Belediyesi İtfaiye Amirliği tarafından orayı temizlettirdi. Çocuklarımızın oyun alanlarına bunu yapanlara buradan sesleniyorum; “Çocuklarımız için yapılmış bu parklar sizlere göre değil başka yerlerde oynayın, çocukların oyun alanlarına zarar vermeyi bırakın.” Böylesi bir olayla karşılaşmamız durumunda gerekli adli işlemlerin başlaması için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Çocuklarımızın sağlıklı ve temiz bir ortamda oyunlarını oynaması için temiz bırakın temiz kalsın” dedi.