İSKİLİP TEK YÜREK OLDU | İskilip Gazetesi | İskilip'in En Kapsamlı Gazetesi | Avc
İSKİLİP TEK YÜREK OLDU
HABERLER

İSKİLİP TEK YÜREK OLDU

İskilip Belediyesinin organize ettiği Şehitlerimize Saygı, Ordumuza Destek yürüyüşü yoğun katılımla gerçekleştirildi. Daha önce şehitlikte son bulacağı belirtilen yürüyüşe İskiliplilerin yoğun katılımı nedeniyle kalabalık şehitliğe sığmadı. Bitiş noktası Şehir Stadyumu olarak değiştirildi.

İSKİLİP “ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN

BÖLÜNMEZ” SLOGANI İLE İNLEDİ

İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük’ün öncülüğünde düzenlenen yürüyüşe Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Agah Karapıçak, Siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yönetimleri ile vatandaşlar katıldı.

Bitiş noktası olan Şehir Stadyumunda düzenlenen program saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı. MHP İl Başkanı Agah Karapıçak, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Lek, Belediye Başkanı Ali Sülük birer konuşma yaparak birlik ve beraberlik vurgusu yaptılar. Konuşmacılar yoğun katılımdan dolayı İskilip halkına teşekkür ederek, kahraman ordumuzun her zaman ve her şartta destekçisi olacaklarını beyan ettiler.

ŞEHİTLERİMİZE DUA

Konuşmaların ardından din görevlileri tarafından 27 Şubat’ta kalleş saldırı sonrası şahadete eren şehitlerimiz ile tüm şehitlerimize dualar okundu. Kahraman ordumuzun başlattığı Bahar Kalkanı Harekatı’nda Mehmetçiğimize muzafferiyetler dilendi. Saat 19.00’da biten program sonrası kalabalık sloganlar ve tekbirlerle dağıldı.

BELEDİYE BAŞKANI SÜLÜK

HALKA TEŞEKKÜR ETTİ

Programın bitişinde organizasyonu düzenleyen ve başarı ile tamamlanmasını sağlayan Belediye Başkanı Ali Sülük programa yoğun katılımdan duyduğu memnuniyeti ifade ederek MHP İl Başkanı Agah Karapıçak, siyasi partilerin başkan ve temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının başkanları ile İskilip halkına teşekkür etti.