DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK MECLİSİ BAŞKANLIĞINA İSKİLİPLİ BİLGE NAZ SAK SEÇİLDİ | İskilip Gazetesi | İskilip'in En Kapsamlı Gazetesi | Avc
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK MECLİSİ BAŞKANLIĞINA İSKİLİPLİ BİLGE NAZ SAK SEÇİLDİ
HABERLER

DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK MECLİSİ BAŞKANLIĞINA İSKİLİPLİ BİLGE NAZ SAK SEÇİLDİ

Denizli'de Gençlik Meclisi'nde Yeni Başkan Hemşehrimiz Bilge Naz Sak oldu.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi'nin tek liste ile gidilen 17. Seçimli Olağan Genel Kurulu'nda, Merhum Adliye Katibi Ali Sak’ın kızı İskilipli Bilge Naz Sak başkanlığa seçildi.

Kent Konseyi Gençlik Meclisi, 17. Seçimli Olağan Genel Kurulu Çatalçeşme Oda Tiyatrosu'nda yapıldı. Genel Kurul'a, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, davetliler ve Gençlik Meclisi üyeleri katıldı. Görevini devreden Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Şeniz Yılmaz, bir bayrak değişimi olacağını belirterek, "İçim hem buruk hem de geriye dönüp baktığımda binlerce gencimize hizmet etmiş olmanın gururunu yaşıyorum. Gençlik Meclisi bir gencin en büyük yol rehberidir. Bu yolda gerçek bir aile kazanır ve hayata hazırlanırsınız. Yeni seçilen arkadaşlarıma başarılar dilerim" dedi.