DART ŞAMPİYONLARI ATCIOĞLU’NU ZİYARET ETTİLER | İskilip Gazetesi | İskilip'in En Kapsamlı Gazetesi | Avc
DART ŞAMPİYONLARI ATCIOĞLU’NU ZİYARET ETTİLER
HABERLER

DART ŞAMPİYONLARI ATCIOĞLU’NU ZİYARET ETTİLER

İskilip İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi genç kızlar Dart takımı öğrencileri öğretmen ve idarecileriyle birlikte İskilip ilçe milli eğitim müdürü Süleyman Atcıoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

İskilip İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi genç kızlar Dart takımı öğrencileri Zonguldak Ereğli’de gerçekleştirilen Dart gurup yarışmalarında aldığı sonuçlarla Erzincan’da yapılacak Türkiye şampiyonasında Çorum’u temsil etme hakkı elde ettiler.

Çorum da düzenlenen Liseler arası Dart müsabakalarında alınan il birinciliği ile Çorum ilini genç kızlar dart gurup müsabakalarında temsil etme hakkını kazanan İskilip İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri aynı başarıyı Zonguldak’ta da gösterdiler. Zonguldak’ta düzenlenen bölge gurup şampiyonasında da aynı başarıyı sürdüren İskilip İbn’i Sina Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi burada ilk dörde girerek Erzincan’da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonasına gitmeye hak kazandılar.

İskilip ilçe milli eğitim müdürlüğünde gerçekleşen ziyarette öğrenciler Merve Yatar, Ebru Satılmış, Sevilay Çördük, Elif Yılmaz ile beraber okul Müdürü Murat Türken, müdür yardımcısı Ali Şimşek, beden eğitimi öğretmeni Önder Doğan ve öğrencileri yarışmalarda yalnız bırakmayan Türk dili ve Edebiyatı öğretmeni Serpil Şahin hazır bulundular.

Ziyarette ilçe milli eğitim müdürü Süleyman Atcıoğlu öğrencilere”bizleri mutlu eden bu sonuçları aldığınız için, ilimizi temsil edeceğiniz için ve öğrencilere örnek olduğunuz için teşekkür ediyorum. Çalışmak başarının anahtarıdır. Sizler bunu elde ettiniz. Bunu birlikte başardığınız öğretmen ve idarecilerinizi de kutluyorum. Aynı başarıyı derslerinizde de bekliyorum.”dedi.

Ziyaret sonunda ilçe milli eğitim müdürü Süleyman Atcıoğlu öğrencilere çeşitli ödüller verdi. Erzincan’da gerçekleşecek Türkiye şampiyonasında başarılar diledi.