VAHAPOĞLU, İSKİLİP’İ ZİYARET ETTİ | İskilip Gazetesi | İskilip'in En Kapsamlı Gazetesi | Avc
VAHAPOĞLU, İSKİLİP’İ ZİYARET ETTİ
HABERLER

VAHAPOĞLU, İSKİLİP’İ ZİYARET ETTİ

Milliyetçi Hareket Partisi Genel başkan Yardımcısı, Bursa Milletvekili hemşehrimiz M. Hidayet Vahaboğlu Bursa Çorumlular Derneği Başkanı Hüseyin Görgülü’nün vefat eden annesinin cenaze merasimine katılmak üzere İskilip’e geldi.

MHP İl Başkanı Agah Karapıçak’la İskilip’e gelen M. Hidayet Vahaboğlu Görgülü’nün merhum annesinin öğle vakti kılınan cenaze namazı öncesi Milliyetçi Hareket Partisi İskilip İlçe Teşkilatını ziyaret ederek İlçe Başkanı Ali Alıcı ve teşkilat yönetimi ile görüş alışverişinde bulundu. Daha sonra Vahapoğlu, il, ilçe teşkilatları ile cenaze merasimine katılarak annesini kaybeden Hüseyin Görgülü, ailesi ve yakınlarını taziyelerini iletti.

Program sonrası MHP İl Başkanı Agah Karapıçak, “Bursa Çorumlular Derneği Başkanı Hüseyin Görgülü Bey’in annesin cenaze merasimi dolayısıyla İskilip İlçemize gelen Genel Başkan Yardımcımız, Bursa Milletvekilimiz Sayın Mustafa Hidayet Vahapoğlu Bey ile birlikte İskilip İlçe Teşkilatımızı ziyaret edip, cenaze programına katılım sağlayarak kendilerini uğurladık. Merhumeye Rabb’imden rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyorum” dedi.