3000 TL ÖDÜLLÜ SES YARIŞMASI! | İskilip Gazetesi | İskilip'in En Kapsamlı Gazetesi | Avc
 3000 TL ÖDÜLLÜ SES YARIŞMASI!
HABERLER

3000 TL ÖDÜLLÜ SES YARIŞMASI!

        Çorum’da 3000 tl ödüllü ses yarışması düzenleniyor. Havuzbaşı Cafe&Bistro sahibi Burhan Balcı’nın düzenleyeceği ses yarışmasında adeta ödül yağmuru var.

      Açıldığı günden bu yana çeşitli aktiviteler yaparak Çorum halkının ilgisini çeken Balcı, şimdilerde ise Grup Hertel  ile birlikte ses yarışması düzenlemeye hazırlanıyor. Bu fikri ilk olarak Grup Hertel üyelerinden nefesli saz sanatçısı Önder Tunç’un önerdiğini söyleyen Balcı, daha sonra Rasim Kapar ve Grup Hertel üyeleri ile birlikte düzenlemeler yaparak böyle bir projeyi  hayata geçirdiğini kaydetti.

Öte yandan ses yarışmasına 7’den 70’e bay bayan herkesin katılabileceğini söyleyen Balcı; ‘’amacımız, kıyıda köşede kalmış yetenekli sesleri gün ışığına çıkarmak ve yarışma süresince hem müşterilerimize hemde katılımcılara keyifli anlar yaşatmak’’ dedi. Ayrıca kayıtların 15 Aralık’ta başladığını ve 12 Şubat’a kadar devam edeceğini söyleyen Balcı, yarışma ve kayıtlar hakkında da bilgi verdi.

Yarışmada dereceye giren yarışmacılara ödül olarak , sırasıyla 1.’ye 3000 tl. 2.’ye 1000 tl. 3.’ye çeyrek altın verilecek.  Ayrıca  4. Ve 5.’ye de teselli olarak 2 kişilik akşam yemeği  verilecek.  4 Kişilik jürinin olacağı yarışmada, seyirciler ise oylamari ile yarışmacının puanının %50’sini belirleyecek.  Yarışmaya kayıtlar ise Havuzbaşı Cafe&Bistro’da yapılacak. Daha şimdiden katılımların büyük ilgi gördüğünü  söyleyen Balcı, sesine ve kendine güvenen genç yaşlı herkesin geç kalmadan Havuzbaşı Cafe%Bistro’ya  gelerek kayıt yaptırmaları gerektiğini söyledi.