KAYMAKAM ALKAN’A VEDA YEMEĞİ | İskilip Gazetesi | İskilip'in En Kapsamlı Gazetesi | Avc
KAYMAKAM ALKAN’A VEDA YEMEĞİ
HABERLER

KAYMAKAM ALKAN’A VEDA YEMEĞİ

Manisa Vali Yardımcılığı görevine atanan İskilip Kaymakamı Bayezıt Bestami Alkan’a Seyirtepe Sosyal Tesislerinde veda programı düzenlendi.

Seyirtepe sosyal tesislerinde düzenlenen programa İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük, İskilip Belediyesi Meclis Üyeleri, MHP İl Genel Meclis Üyesi, Siyasi Parti Başkanları ve Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşu Başkanları, mahalle ve köy muhtarları, basın mensupları ile çok sayıda davetli katıldı.

Veda yemeğinde konuşan İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük; “Birlikte çalıştığı sürede uyum içinde faydalı işlere imza attıklarını, kendilerinden bir büyük olarak çok şey öğrendiklerini ifade ederek Kaymakam Bayezıt Bestami Alkan’a yeni görevinde başarılar diledi” ve Başkan Ali Sülük konuşmasının sonunda Kaymakam Alkan’a teşekkür plaketi takdim etti.

Kaymakam Bayezıt Bestami Alkan ise yaptığı kısa konuşmada; “Bütün köylere ulaşmaya gayret ettiğini, İskilip’te güzel hizmetler geçekleştirdiklerini, giderken gönlünde İskilip’i de götürdüğünü söyleyerek Manisa Vali Yardımcılığı görevini sürdürürken de her zaman daima İskiliplilerin yanında olacağını” söyledi.

Hediyeleşmelerin ardından programın sonunda Kaymakam Bayezıt Bestami Alkan tüm konuklarla birer, birer vedalaştı.