İSKİLİP MEM’DEN YÖNETİCİLERE İFTAR | İskilip Gazetesi | İskilip'in En Kapsamlı Gazetesi | Avc
İSKİLİP MEM’DEN YÖNETİCİLERE İFTAR
HABERLER

İSKİLİP MEM’DEN YÖNETİCİLERE İFTAR

İskilip İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü, ilçe merkez ve köy okullarında görev yapan müdür ve müdür yardımcılarına İskilip öğretmenevi yemek salonunda iftar yemeği verdi .

Yemeğe, İlçe Millî Eğitim Müdürü Süleyman Atcıoğlu, şube müdürleri Fatih Okumuş ve Bilal Erğan, milli eğitim müdürlüğü şefleri, okul-kurum müdürleri ve müdür yardımcıları katıldılar.

İlçe Millî Eğitim Müdürü Süleyman Atcıoğlu, yemeğe gelenleri tek tek kapıda karşılayıp “Hoş geldiniz.” dedi. Yemek öncesi kısa bir konuşma yapan İlçe Millî Eğitim Müdürü Süleyman Atcıoğlu konuşmasında tüm okul-kurum müdürleri ve müdür yardımcılarının Mübarek Ramazan ayını kutlayıp hayırlara vesile olmasını diledi.  Ramazan ayının birlik ve beraberlik içinde herkese, sağlık ve başarı getirmesini yüce Allah’tan temenni etti.

İskilip eğitim camiasının  yöneticilerini bir arada görmekten ve ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu, bu beraberliğin eğitimcilerin büyük aile tablosunun göstergesi olduğunu ve buraya gelen ve gelmeyi dileyip gelemeyenlerin tamamı bu ailenin birer ferdi olduğunu ve bu ailenin bir ferdi olmaktan büyük onur duyduğunu söyledi. Yoğun bir eğitim öğretim yılının sonuna yaklaştıklarını sosyal kültürel ve sportif alanlarda il ve Türkiye dereceleri elde ettiklerini, yeni açıklanan bilim sanat merkezi sınav sonuçlarında yükseldiklerini bu başarıların siz eğitim yönetici ve kadrolarınızca sağlandığını dile getiren Atcıoğlu, önümüzde liselere geçiş, bursluluk ve üniversite sınavlarında da sizler aracılığı ile başarımızın artarak devam edeceğine inandığını ifade etti.

Yemek, konuşmaların sonunda  fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.