BAŞARILAR DİLERİZ | İskilip Gazetesi | İskilip'in En Kapsamlı Gazetesi | Avc
BAŞARILAR DİLERİZ
HABERLER

BAŞARILAR DİLERİZ

ANKARA İSKİLİPLİLER DERNEĞİ ÇEŞİTLİ ZİYARETLERDE BULUNDU

Geçtiğimiz günlerde Ankara'da kurulan Ankara İskilipliler Derneği Başkanı ve yönetimi İskilip'e gelerek çeşitli ziyaretlerde bulundular.

Ankara'sa kurulan Ankara İskilililer Derneği Başkanı Sadık Felek ve yönetimi İskilip'e gelerek çeşitli nezaket ziyaretlerinde bulundu. Kaymakam Bayezit Bestami Alkan, Belediye Başkanı Ali Sülük, Siyasi Partiler, Sivil Toplum Kuruluşları ile İskilip'te faaliyet gösteren Basın yayın organlarına nazaket ziyareti gerçekleştiren heyet derneğin faaliyetleri ve amacı hakkında bilgiler vererek görüş alışverişinde bulundular.

Dernek Başkanı Sadık Felek dernek yönetiminin tamamen gönüllülerden oluşturulduğunu İskilip için üzerlerine düşen her görevi yerine getirmeye çalıştıklarını beyan etti. Felek; özveri ve gayretle kurdukları derneklerinin başarılı olması ve amacına ulaşması için her kesimin desteğine ihtiyaçları olduklarının altını çizdi. Dernek Başkanı Sadık Felek "İskilip ziyaretlerinde kendilerine destek sözü veren ve nezaketle misafir eden kurum, kuruluş ve İskilililere teşekkür ederim" dedi.