YABACIOĞLU İSKİLİP’TE YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR | İskilip Gazetesi | İskilip'in En Kapsamlı Gazetesi | Avc
YABACIOĞLU İSKİLİP’TE YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR
HABERLER

YABACIOĞLU İSKİLİP’TE YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

İskilip’te gezilmedik, gidilmedik yer bırakmayan AK Parti İskilip Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Yabacıoğlu İskilip’in 14 mahalle muhtarını ziyaret etti.

İskilip’te mahalle muhtarlarını tek tek ziyaret eden Yabacıoğlu, mahallelerin sorunları, İskilip’in sorunları ve halkın talepleri noktasında muhtarlarla görüş alışverişinde bulundu.

Yabacıoğlu; İskilip’e hizmet için bu yola çıktım
AK Parti İskilip belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Yabacıoğlu, muhtarlarla yaptığı görüşmelerde uzun yıllar kamu görevlerinde edindiği birikimini Çorum belediye başkan yardımcılığı ile pekiştirdiğini ve bu tecrübelerini İskilip’in gelişip güzelleşerek hak ettiği yerde olması için kullanmaya talip olduğunu belirtti. Yabacıoğlu, “Kamu görevinde uzun yıllar çalıştım. Görev yaptığım yerler ve mevkilerde edindiğim tecrübe ve birikimi memleketim İskilip’e hizmet için kullanmaya talip oldum. İskilip’in sorunlarını çok iyi biliyorum, nasip olursa bu sorunlara hızlı bir şekilde eğilerek İskilip için hayırlı hizmetler yapacağız” dedi.

“İskilip’in evladı İskilip’e aday”
Muhtarlar, Yabacıoğlu’na İskilip’te aday adayı olmasının halk tarafından olumlu karşılandığını, vatandaşların “İskilip’in evladı, bizleri ve belediyeciliği bilen bir aday çıktı” ifadelerini kullanarak memnuniyetlerini dile getirdiklerini söyledi. Yabacıoğlu’nun ziyaretine gittiği mahalle muhtarları, AK Parti yetkililerine halkın bu doğrultuda taleplerini ilettiklerini ve Yabacıoğlu’nu belediye başkan adayı olarak görmek istediklerini ifade ettiler

“İskilip’e tecrübeli ve birikimli bir başkan lazım”
Vatandaşlarla sürekli diyalog halinde olduklarını belirten Mahalle muhtarları, İskiliplilerin, İskilip’in sorunlarına eğilecek, İskilip sevdalısı, belediyecilik hizmetleri konusunda tecrübeli ve birikimli bir belediye başkanı görmek istediklerini ifade ettiler.