Doğalgaza Kavuşmanın Mutluluğunu Birlikte Yaşadılar | İskilip Gazetesi | İskilip'in En Kapsamlı Gazetesi | Avc
Doğalgaza Kavuşmanın Mutluluğunu Birlikte Yaşadılar
HABERLER

Doğalgaza Kavuşmanın Mutluluğunu Birlikte Yaşadılar

AK Parti Çorum Milletvekili Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu ve Parlementolararası Birlik Türk Grubu Üyesi Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, İskilip ilçesi’nde kadınlarla bir araya geldi.

Parti binasında kadınlar ile yapılan toplantıya İskilip Belediye Başkanı Recep Çatma, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Yusuf Ahlatçı ve Adife Kanar, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Lek, İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Bostan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ali Osman Aygün ve çok sayıda partili katıldı.

“HİZMETLER İÇİN EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDERİZ”

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Lek, 2002 yılından itibaren İskilip’e 1 trilyonluk hizmet geldiğini belirterek, bu hizmetleri getiren Belediye Başkanlarına, İlçe Başkanlarına, İl Başkanlarına ve Milletvekillerine teşekkür etti.

“İSKİLİP DOĞALGAZA KAVUŞTU YOLLARIDA YAPILIYOR”

Mustafa Lek, İskilip’e doğalgaz gelmez diyenlerin şimdi her evin doğalgaza geçtiğine şahit olduklarını söyledi.

Yapılmaz denilen yolları AK Parti’nin yaptığını ifade eden Lek, “ İskilip-Çorum ve Ankara yollarının yapılmaz diye İskilip’te gezenlerin şimdi bu yolların yapımına başlanıldığını gözleri ile görmektedir. İskilip halkı bu yollara kavuşacaktır. Çünkü İskilip’in çalışan AK Kadroları vardır” dedi.

ÇATMA, “ İSKİLİP’E BÜYÜK YATIRIMLAR YAPILDI”

İskilip için hazırladıkları projeleri milletvekillerinin Ankara’ya taşıdıklarını belirten Belediye Başkanı Recep Çatma, “ Son dönemlerde aldığımız büyük meblağlı yatırımlar var. Bu yatırımlar İskilip’e geliyorsa bunda herkesin payı vardır. Yapılanları ben yaptım yapılamayanları milletvekilleri yapmadı diyerek, vekillerin üzerine atmak doğru değildir” dedi.

“2019 SEÇİMLERİ ÖNEMLİ”

2019’da yapılacak seçimlerin önemine değinen Çatma, Türkiye’nin geleceğin olan çocuklar için tüm teşkilatlar olarak çok çalışılması gerektiğine vurgu yaptı.

“DOĞALGAZ SÖZÜMÜZÜ TUTTUK”

Doğalgazın İskilip’e geldiğine hala inanmayan insanların olduğunu açıklayan Çatma, verdikleri sözde durarak, 2017 yılında İskilip’i doğalgazla buluşturduklarını kaydetti.

“İSKİLİP’İN İSTEKLERİNİ DİNLEMEK İÇİN GELDİM”

İskilip’in istek ve arzularını dinlemek için geldiğini belirten Milletvekili Ceritoğlu, ilçeyi doğalgaza kavuşturduklarını ve hastanenin de en kısa zamanda hizmet vermeye başlayacağını kaydetti.

 

“YAPILAN HİZMETLERİ UNUTTURMAMALIYIZ”

Yapılan yatırımların kısa zamanda unutulduğuna vurgu yapan Milletvekili Ceritoğlu, “ Gençler bizim için önemli, kadınlarımızda baş tacımızdır. Gençlerimizden ve kadınlarımızdan bu yapılan hizmetlerin unutulmaması için her zaman halka anlatmanızı istiyoruz” dedi.

2019’da yapılacak seçimlerden zaferle çıkmak istediklerini kaydeden Ceritoğlu, sandık çalışmalarına ağırlık verilmesini istedi.

“KADIN KONAĞI BİTİRİLECEK”

Milletvekili Ceritoğlu, İskilip’e yapılması düşünülen Kadın Konağını bir yıl içerisinde tamamlatılması için gerekli girişimlerde bulunduklarını ifade etti.

“DOĞALGAZ HAYIRLI OLSUN”

Doğalgazın İskilip için hayırlı olması temennisinde bulunarak konuşmasını tamamlayan Milletvekili Ceritoğlu, toplantının ardından İskilip İlçesi’nde esnaf ziyareti yaparak, onlarla sohbet etti ve hayırlı işler temennisinde bulundu.

BELEDİYE BAŞKANINI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanı Recep Çatma’yı makamında ziyaret ederek, İskilip’e yapılacak olan yatırımlar için hazırlanan projeler konusunda bilgi almak için bir görüşme gerçekleştirdi.

CERİTOĞLU, İSKİLİP’TE İLK DOĞALGAZIN ATEŞİNİ YAKTI

Çorum’un İskilip İlçesi’nde başlatılan doğalgaz çalışmaları 29 Aralık’ta sona erdi ve bir dairede Cumartesi günü ilk doğalgaz ateşi yakıldı.

“DOĞALGAZA KAVUŞMA MUTLULUĞUNU BİRLİKTE YAŞADILAR”

Milletvekili Ceritoğlu, evlerine doğalgaz çektirerek ilçenin ilk doğalgazını kullanacak olan Şerif ve Ayşe Gökçe ailesini ziyaret ederek, onlarla birlikte doğalgazın ateşini birlikte yaktı ve mutluluklarına ortak oldu.