ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN GAZETEMİZE ZİYARET | İskilip Gazetesi | İskilip'in En Kapsamlı Gazetesi | Avc
ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN GAZETEMİZE ZİYARET
HABERLER

ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN GAZETEMİZE ZİYARET

Çorum’da yaptıkları çalışmalar ile dikkat çeken Ülkü Ocakları İl Başkanı Orhan Tosik, gazetemizi ziyaret etti.

Ziyaret sırasında, Ülkü Ocakları Çorum İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Laçin, Üniversite Başkanı Kadir Göbül ve Sosyal medya Birim Başkanı Fatih Canpolat’ da hazır bulundu.

Ülkü Ocakları heyetini, İskilip  Gazetesi Sahibi Ömer Doğan ağırladı.

Yayın politikalarımızdan övgü ile bahseden Çorum Ülkü Ocakları Başkanı Orhan Tosik, yeni büromuzun hayırlı olması temennisinde bulundu.

Ziyarette değerlendirmelerde bulunan Başkan Tosik, Ülkü Ocakları olarak yaptıkları faaliyetler hakkında bilgiler verdi.

Ülkücülüğün yarım asırlık büyük bir hareket olduğuna değinen Tosik, ülkücülüğün membasının İslam ve Türk Milleti’nin değerleri olduğunu ifade etti.

Ülkü Ocaklarının yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini belirten Ömer Doğan, gençleri manevi değerlerine bağlı, zararlı ve kötü alışkanlıklardan uzak tutarak topluma faydalı bireyler olarak yetişmesini sağladıkları için Tosik’e teşekkür etti.

Çorum ve İskilip'li gençlerin değerlendirildiği ve sohbet ortamında geçen ziyaretten dolayı  Ömer Doğan, Başkan Tosik ve yönetimine teşekkür etti.

Karşılıklı görüş alışverişiyle devam edilen görüşmenin sonunda Tosik, Ülkü Ocaklarını yayınları olan kitapları gazetemize hediye etti. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.